Buurtpreventie Acquoylaan en omgeving gaat van start!!

Buurtpreventie Acquoylaan en omgeving gaat van start !!

Bewoners Acquoylaan 1 - 45 en Wadenoijenlaan 361 - 397

Beste buren,

Het is alweer een paar maanden geleden, dat wij bij u aan de deur zijn geweest om u te informeren over de plannen om een buurtpreventie op te richten. Ook op de inloopavond in de Betuwe Sporthal op 14 juli is er nog volop toelichting gegeven over het belang van een buurtpreventie en de organisatie ervan. De reacties waren overwegend positief en dat gaf ons veel energie om vast wat te “oefenen”; in de afgelopen zomerperiode is al veel ervaring opgedaan met “rondjes” lopen en wij zijn al diverse ongewenste zaken tegen gekomen, die we  -  al dan niet samen met de Politie of Gemeente  –  hebben opgelost.

Ook zijn wij erg blij met de ruime toezeggingen van diverse bewoners om actief of passief mee te willen doen in de waakzaamheid in onze wijk ten einde de veiligheid te bevorderen. De bewoners die een actieve rol willen gaan spelen en dat al hebben kenbaar gemaakt, zullen wij binnenkort (verder) benaderen om daadwerkelijk mee te gaan doen, zodat buurtpreventie echt een zaak van ons samen is.

Buurtpreventie, pak het SAMEN aan!!

Het heeft even geduurd door vakanties en de drukke maand september bij de Gemeente als gevolg van het Fruitcorso en Appelpop, maar nu is het eindelijk zover:

Buurtpreventie Acquoylaan e.o. gaat officieel van start. Wanneer??

Op donderdag 16 oktober om 17:15 uurzal de wijkwethouder, de heer Marcel Melissen namens de Gemeente één van de bordjes onthullen die al op diverse plaatsen zijn geplaatst. Dat is het officiële moment waarop Buurtpreventie AcquoylBuurtpreventie Tiel Westaan e.o. van start gaat.

Uitnodiging

Wij nodigen alle bewoners uit aanwezig te zijn bij de onthulling van de buurtpreventiebordjes. Om de verkeersveiligheid niet te hinderen, gaan we dat organiseren bij een bordje in het wandelpark. Verzamelen in de Acquoylaan, ingang wandelpark langs Inundatiekanaal tegenover huisnummer 45.

Graag zien we u bij deze gebeurtenis.
Buurtpreventieteam Acquoylaan e.o.   
Edward Bary en Jan Nagel

13-10-2014

Terug naar het nieuws overzicht

Nieuwsbrief

Aanmelden nieuwsbrief

Uw bericht

Laatste nieuws

Koersballen en Jeu de Boules

Van Koersbal naar Jeu de boules
Stichting Wijkorganisatie Ridderweide organiseert al enkele jaren Koersbal en Jeu de Boules in het wijkgedeelte

30-03-2019

Burgerinitiatief award voor onze prikactie

Onze prikactie van onze Wijkvereniging Ridderweide is in de prijzen gevallen, we zijn een van de winnaars van het Burgerinitiatief 2018, en leuke

08-02-2019

Nieuwe afvalkarren voor Wijkorganisatie Riddereweide

Wijkorganisatie Ridderweide houd al vanaf 2000 twee keer per maand prikacties in Tiel-West-Ridderweide. We hebben dat altijd met afvalkarren van

20-12-2018

Disco Bowlen 4 juli 2018

Geslaagde Discohappening
Afgelopen woensdagmiddag hebben 33 kinderen van de scholen Floriant en Pr. Maurits genoten van de jaarlijkse afsluitdag

08-07-2018

Speed date in de Zinder

TIEL Er is creativiteit nodig, we moeten ons minder laten beperken door procedures, maar ook goed op de centen letten. Dat was de

12-04-2018

Agenda

Juni 2019
M D W D V Z Z

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30