2015 jaar van Wijk en Buurt

Onze Vrijwilligers van de Prikactie Tiel Natuurlijk Schoon zijn ook op deze dag vertegenwoordigd.

2015 jaar van Wijk en Buurt

Feestelijke middag buurt- en wijkideeën voor Tielse inwoners

Op zaterdag 27 juni 2015 is er op het Kalverbos in Tiel, tegenover Juffrouw Tok, een feestelijke middag met de beste buurt- en wijkideeën van Tiel. Op die middag zet de Werkgroep Wijk en Buurt van de Tielse gemeenteraad bestaande initiatieven uit buurten, wijken en dorpen in het zonnetje. De werkgroep presenteert deze initiatieven aan andere Tielse inwoners. De feestelijke middag begint al om 11:00 en duurt tot 16:00 uur. Voor iedereen is er muziek en speciaal voor kinderen is er een springkussen. Iedereen is van harte welkom op deze feestelijke middag!

De werkgroep van de raad wil met de bijeenkomst inwoners van onze gemeente laten zien hoe zij iets voor hun buurt, wijk of dorp kunnen betekenen. Dat kan volgens de werkgroep het beste door te laten zien welke bestaande ideeën er al zijn. De inwoners die deze initiatieven uitvoeren, vertellen over deze initiatieven. Zij weten immers het beste hoe inwoners ideeën kunnen uitvoeren en waar inwoners met goede ideeën voor hun buurt, wijk of dorp rekening mee moeten houden.

Tijdens de middag zijn onder andere de volgende initiatieven aanwezig: inwoners van de Neerijnenlaan die een speeltuin aan het bouwen zijn, mensen van Aanschuiftafel Tiel-Oosthonk die maaltijden maken voor ouderen, en inwoners van de Hertogenwijk die daar een grote moestuin, de MultiCulti Tuin, beheren. Deze en veel meer wijk-, buurt- en dorpsinitiatieven staan met kraampjes op het Kalverbos, zodat inwoners rustig met de mensen van deze initiatieven kunnen praten. Uiteraard zijn ook mensen met hele nieuwe ideeën van harte welkom. Hetzelfde geldt voor mensen die iets voor hun buurt, wijk of dorp willen doen, maar niet weten wat. De werkgroep heeft namelijk ook nog nieuwe ideeën die op zoek zijn naar mensen die hier hun schouders onder willen zetten.

Voor vragen over de middag of over andere activiteiten van de Werkgroep Wijk en Buurt, zoals activiteiten voor Burendag, kunt u contact opnemen via het e-mailadres wijkenbuurt@gmail.com. Meer informatie over de Werkgroep Wijk en Buurt vindt u op www.tiel.nl/wonen_en_leven/projecten/wijk_en_buurt, op de Facebook-pagina '2015 Jaar van Wijk en Buurt Tiel' en op Twitter via www.twitter.com/wijk_en_buurt. Ook kunt u vragen over de activiteiten van de werkgroep stellen op de feestelijke middag zelf.

22-06-2015

Terug naar het nieuws overzicht

Nieuwsbrief

Aanmelden nieuwsbrief

Uw bericht

Laatste nieuws

Koersballen en Jeu de Boules

Van Koersbal naar Jeu de boules
Stichting Wijkorganisatie Ridderweide organiseert al enkele jaren Koersbal en Jeu de Boules in het wijkgedeelte

30-03-2019

Burgerinitiatief award voor onze prikactie

Onze prikactie van onze Wijkvereniging Ridderweide is in de prijzen gevallen, we zijn een van de winnaars van het Burgerinitiatief 2018, en leuke

08-02-2019

Nieuwe afvalkarren voor Wijkorganisatie Riddereweide

Wijkorganisatie Ridderweide houd al vanaf 2000 twee keer per maand prikacties in Tiel-West-Ridderweide. We hebben dat altijd met afvalkarren van

20-12-2018

Disco Bowlen 4 juli 2018

Geslaagde Discohappening
Afgelopen woensdagmiddag hebben 33 kinderen van de scholen Floriant en Pr. Maurits genoten van de jaarlijkse afsluitdag

08-07-2018

Speed date in de Zinder

TIEL Er is creativiteit nodig, we moeten ons minder laten beperken door procedures, maar ook goed op de centen letten. Dat was de

12-04-2018

Agenda

Juni 2019
M D W D V Z Z

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30